dowolna

Domy pod klucz Banino - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 950 000 zł230 m² 8 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu przestronnego wygodnie zaprojektowanego dom zlokalizowanego w centrum Banina z możliwością adaptacji dużej przestrzeni działkowej na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

860 000 zł136 m² 6 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom w zabudowie szeregowej gotowy do zamieszkania, 5 pokojowy, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowy, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenna

Banino,pomorskie

889 000 zł168 m² 5 307,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż duży, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej. Atuty - Liczne przedszkola jak i szkoły - Pełna infrastruktura Handlowo usługowa - Przystanek autobusowy - Duży taras - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

860 000 zł135 m² 6 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cynamonowa

Banino,pomorskie

615 000 zł85 m² 7 248,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - brak sąsiadów z góry i dołu - gotowe do zamieszkania - słoneczny, prywatny ogródek - spokojna, cicha okolica - 3 miejsca parkingowe - tereny zielone w okolicy - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 185 000 zł226 m² 5 243,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Banino pow. 226 m2, gmina Żukowo, kartuski, pomorskie. Ścisłe centrum dużej podmiejskiej aglomeracji, obok trójmiasta. Dzielnica domów jednorodzinnych, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 350 000 zł226 m² 5 973,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

930 000 zł159 m² 5 849,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:205 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej w bliskim otoczeniu przyrody I Powierzchnia 160 m2 I 6 pokoi I Garaż jednostanowiskowy | Cicha i spokojna okolica I Nowe jakościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Dom w zabudowie szeregowej, 5 pokojowy, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowy, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową, położony w Baninie, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 385 000 zł226 m² 6 128,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Banino

Banino,pomorskie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja do 5.09.2023 r. Do wynajęcia od 1 września 2023 r.! Mały, przytulny dom z ogródkiem w cichej i spokojnej lokalizacji Banina. Na przedmieściach Gdańska. Z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Banino,pomorskie

999 000 zł136 m² 7 345,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż wykończony nowocześnie, gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie na ul. Agatowej. Zobacz wirtualny spacer po domu w ogłoszeniu. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

780 000 zł116 m² 6 729,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Zacznij nowy rozdział swojego życia w przestronnym domu szeregowym w Baninie, gdzie komfort miejskiego życia spotyka się z urokami spokojnej okolicy. Ten dom o powierzchni 116 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

880 000 zł159 m² 5 534,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

880 000 zł159 m² 5 534,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

580 000 zł97 m² 5 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zgrabny mniejszy dom, wykończony nowocześnie, gotowy do wprowadzenia. Dom położony w Nowym Tuchomiu na ul. Wspólnej tuż na granicy z Baninem. Szybkie wydanie! Zimą zrelaksuj się przy kominku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Banino

Banino,pomorskie

649 000 zł75 m² 8 664,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica, - zamknięte osiedle, - 600m do szkoły podstawowej, - 1 km do infrastruktury usługowo-handlowej, - miejsce postojowe za szlabanem, - do wydania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tredera

Banino,pomorskie

559 000 zł64 m² 8 748,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atuty: - brak sąsiadów z góry i dołu - gotowe do zamieszkania - przestronne, słoneczne wnętrze - słoneczny, prywatny ogródek z tarasem - spokojna, cicha okolica - budynek z 2019r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tredera

Banino,pomorskie

799 000 zł150 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

660 000 zł139 m² 4 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

620 000 zł114 m² 5 423,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tredera

Banino,pomorskie

699 000 zł150 m² 4 644,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

699 000 zł129 m² 5 410,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej powstają w odległości 7 km od Gdańska i 8 km od Gdyni, w otulinie lasów i zieleni. W pobliżu mamy szkołę, przedszkole i żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Banino,pomorskie

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 280 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok. 560 m2, znajdujący się w malowniczej miejscowości Banino. Bliskość szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Banino,pomorskie

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 470m z prywatnym, zakończonym ścianą drzew ogrodem. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Banino,pomorskie

689 000 zł139 m² 4 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie na ul. Agatowej. Zimą zrelaksuj się przy kominku a latem oglądaj gwiazdy w swoim ogródku! Salon z aneksem kuchennym + 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agatowa

Banino,pomorskie

689 000 zł139 m² 4 956,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz pięknie urządzonego domu w okolicy Banina? Świetnie trafiłeś! Dom w miejscowości Nowy Tuchom jest wygodny, ekonomiczny o racjonalnie podzielonej przestrzeni wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

750 000 zł116 m² 6 457,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nieruchomość znajduje się w Baninie. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości, dobrze skomunikowana z Gdańskiem i Gdynią. Bardzo wygodny dojazd na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 749 000 zł227 m² 7 704,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zapraszam Państwa do zamieszkania w dużym, wolnostojącym, komfortowym domu z ogrodem, sauną i kominkiem. Dom położony jest na Kaszubach w Baninie, w pobliżu Trójmiasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

999 000 zł103 m² 9 699,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Banino | Bliźniak o powierzchni użytkowej 103 m2 | 3 sypialnie, gabinet | 2 łazienki | Kuchnia z oknem | Garaż + poddasze. Dla kogo? Dla rodziny 2+1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Księżycowa

Banino,pomorskie

550 000 zł75 m² 7 372,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w Baninie przy ul. Księżycowej. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości, dobrze skomunikowana z Gdańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Banino,pomorskie

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo! Poniższa oferta jest nietuzinkowa oraz warta uwagi. Zdecydowanie znajdziemy tu wysoką jakość, dobrze przemyślaną przestrzeń oraz przytulną atmosferę. Kolejnym plusem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

620 000 zł114 m² 5 423,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w Baninie. Zalety inwestycji: -kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowej -przestronny salon z wyjściem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Banino,pomorskie

630 000 zł75 m² 8 426,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Banino jest najprężniej rozwijającą się miejscowością w powiecie kartuskim. Nic w tym dziwnego, gdyż lokalizacja łączy w sobie niestandardowe połączenie: izolacji od miejskiego.