dowolna

Domy umeblowane Banino - Oferty sprzedaży i wynajmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

880 000 zł159 m² 5 534,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:205 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej w bliskim otoczeniu przyrody I Powierzchnia 160 m2 I 6 pokoi I Garaż jednostanowiskowy | Cicha i spokojna okolica I Nowe jakościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

580 000 zł97 m² 5 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zgrabny mniejszy dom, wykończony nowocześnie, gotowy do wprowadzenia. Dom położony w Nowym Tuchomiu na ul. Wspólnej tuż na granicy z Baninem. Szybkie wydanie! Zimą zrelaksuj się przy kominku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Banino,pomorskie

768 000 zł138 m² 5 573,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Wolnostojący dom bliźniak w Baninie do sprzedania Dom bliźniak wolnostojący zbudowany w 2008 roku Przedstawiamy Państwu dom w Baninie jego wspaniałym cichym miejscu a za razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nektarowa

Banino,pomorskie

549 000 zł64 m² 8 591,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, gwarancja zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nieruchomość w zabudowie szeregowej oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

570 000 zł91 m² 6 263,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom szeregowy na Osiedlu Królewskim w Baninie z 2015 roku, posadowiony na działce o powierzchni 200 m2. Segment środkowy, bardzo słoneczny, z miejscami postojowymi i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tredera

Banino,pomorskie

559 000 zł64 m² 8 748,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atuty: - brak sąsiadów z góry i dołu - gotowe do zamieszkania - przestronne, słoneczne wnętrze - słoneczny, prywatny ogródek z tarasem - spokojna, cicha okolica - budynek z 2019r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:101 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom szeregowy na Osiedlu Królewskim w Baninie z 2016 roku, posadowiony na działce o powierzchni 210,50 m2. Segment skrajny, bardzo słoneczny, z miejscami postojowymi i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Banino,pomorskie

1 900 000 zł180 m² 10 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 767 m²

Na sprzedaż nietuzinkowy dom otoczony z dwóch stron lasem, bardzo blisko Gdańska , zaledwie 500 m od pkm Rębiechowo. [dom] Dom wolnostojący dwukondygnacyjny o powierzchni około 180m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

590 000 zł89 m² 6 629,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Banino

Banino,pomorskie

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Do Wynajęcia Minimalistyczny , fashon , w idealnej kondycji przyjazny dom czeka na Ciebie! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - gotowy do wprowadzenia, - świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Banino,pomorskie

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 470m z prywatnym, zakończonym ścianą drzew ogrodem. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

639 000 zł69 m² 9 218,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Banino,pomorskie

679 000 zł80 m² 8 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowocześnie urządzony bliźniak w Baninie o powierzchni użytkowej 70 m2 (po podłodze ~80 m2, pow. zabudowy ~94 m2) + strych, na działce o wielkości 300 m2. Parter: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

569 000 zł69 m² 8 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poziomki

Banino,pomorskie

3 700 zł124 m² 29,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Lokalizacja Do wynajęcia dom położony w Baninie. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem. Szybki dojazd do obwodnicy oraz kolei metropolitarnej. W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

599 000 zł69 m² 8 641,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz pięknie urządzonego domu w okolicy Banina? Świetnie trafiłeś! Dom w miejscowości Nowy Tuchom jest wygodny, ekonomiczny o racjonalnie podzielonej przestrzeni wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 499 000 zł170 m² 8 817,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Położenie Dom położony na pograniczu Banina i Dąbrowy Miszewskiej. Dobry dojazd do obwodnicy oraz wszystkich dzielnic Trójmiasta. W odległości 3 km od pkm Rębiechowo. W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poziomki

Banino,pomorskie

3 700 zł124 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poziomki

Banino,pomorskie

4 000 zł124 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

585 000 zł96 m² 6 125,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom szeregowy na Osiedlu Królewskim w Baninie z 2015 roku, posadowiony na działce o powierzchni 215 m2. Segment środkowy, bardzo słoneczny, z miejscami postojowymi i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

750 000 zł116 m² 6 457,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nieruchomość znajduje się w Baninie. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości, dobrze skomunikowana z Gdańskiem i Gdynią. Bardzo wygodny dojazd na lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

697 500 zł69 m² 10 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 749 000 zł227 m² 7 704,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zapraszam Państwa do zamieszkania w dużym, wolnostojącym, komfortowym domu z ogrodem, sauną i kominkiem. Dom położony jest na Kaszubach w Baninie, w pobliżu Trójmiasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

999 000 zł103 m² 9 699,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Banino | Bliźniak o powierzchni użytkowej 103 m2 | 3 sypialnie, gabinet | 2 łazienki | Kuchnia z oknem | Garaż + poddasze. Dla kogo? Dla rodziny 2+1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

585 000 zł95 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Saturna

Banino,pomorskie

680 000 zł87 m² 7 777,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Zapraszamy na prezentację domu w Baninie atuty: nowoczesne, a zarazem przytulne wnętrze Gotowy do wprowadzenia Piękna, zielona okolica oddalona od zgiełku miasta, a zarazem świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banino,pomorskie

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

585 000 zł95 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

798 000 zł311 m² 2 565,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Rezerwacja Baninio, dom idealny na działalność, dla dwóch rodzin! Duży, funkcjonalny, solidnie zbudowany dom wolnostojący w Baninie. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Banino,pomorskie

798 000 zł311 m² 2 565,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Szanowni Państwo, w ofercie posiadamy dom w miejscowości Banino, gminie Żukowo o powierzchni 311 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i cichej okolicy. Wokoło pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

599 000 zł96 m² 6 272,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Brzozowa

Banino,pomorskie

4 000 zł102 m² 39,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam do wynajęcia nowy dom bliźniak w Baninie o pow. 102 m. Osiedle zamknięte. Dom składa się z 4 pokoi. Parter : salon z aneksem , pom. gospodarcze, wc. Piętro : 3 sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strumykowa

Banino,pomorskie

639 000 zł76 m² 8 459,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej (miejscowość Banino, osiedle przy ul. Strumykowej). Powierzchnia podłogi: 75,54 m2 plus dodatkowo poddasze do aranżacji ok. 20 m2; powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Banino

Banino,pomorskie

529 000 zł75 m² 7 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

Sprzedam dom-bliźniak, 60m2 plus dodatkowo poddasze mieszkalne (ok. 15m2). Na parterze: toaleta, kuchnia, salon. Na piętrze: dwie przytulne sypialnie, łazienka z wanną. Na poddaszu: dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Banino,pomorskie

714 000 zł96 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z 2018 roku, bezczynszowy, wybudowany przez dewelopera Chmara. Sprzedawany umeblowany i wyposażony, gotowy do wprowadzenia! lokalizacja Dom położony jest.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij