dowolna

Domy z poddaszem Banino - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Banino,pomorskie

455 000 zł137 m² 3 321,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom o powierzchni brutto 137m2 w zabudowie bliźniaczej z garażem. Działka 420 m2 ogrodzona, zagospodarowana. Parter - salon 21,9 kuchnia 6,1 jadalnia 5,9 łazienka 3,6 przedsionek 4,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Banino,pomorskie

669 000 zł196 m² 3 413,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący o wysokim standardzie w spokojnej okolicy.A to wszystko dla osób ceniących sobie lokalizację zapewniającą zarazem poczucie intymności i spokoju,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Banino,pomorskie

399 000 zł126 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:268 m²

Domy w zabudowie szereowej W Baninie. metraż 177,7 pow. użytkowej, działki od 260 do 400 m2. Działki zagospodarowene i ogrodzone. Stan deweloperski, piec i kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Banino,pomorskie

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

w rozliczeniu moze byc jedno lub dwa male mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morelowa

Banino,pomorskie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Bardzo ciekawy i nietypowy dom parterowy wolnostojący - w środku domu patio 4x4 m. Zbudowany z bardzo wysokiej jakości materiałów - silka, dachówka ceramiczna, ocieplenie wełną.