Działka budowlana Banino
Banino, pomorskie
- 1 200 000 zł
- 6 729 m²
- 178,33 zł/m²
Inga Weirowska-D...
Skontaktuj się
Działka budowlana Banino
Banino, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Banino
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 200 000 zł 6 729 m² 178,33 zł/m²
-Media:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 200 000 zł (178,33 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 6 729 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: Bocian Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: BU803296
Lokalizacja
- Adres: Dąbrowa, Banino, Żukowo, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: las, jezioro
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Duża działka z możliwością budowy bliźniaków i własnym stawem - Banino Dąbrowa!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona na granicy Miszewka i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do Trójmiasta zarówno samochodem jak i autobusem miejskim. Prężnie rozwijająca się okolica gwarantuje pełne zaplecze usługowo-handlowe. (...)