dowolna

Mieszkania bezczynszowe Banino - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

342 000 zł75 m² 4 572,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowa, niższa cena! Mieszkanie w budynku dwurodzinnym zlokalizowanym w Baninie przy ul.Słonecznego Poranka. Mieszkanie bez czynszowe o metrażu 74,80m2 z przynależnym do niego ogrodem.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij