dowolna

Działki budowlane Banino - Ogłoszenia sprzedaży działek

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

780 000 zł2 115 m² 368,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana wraz z stawem w spokojnej części Banina z miejscowym planem zagospodarowania. Wszystkie media przy działce. Działka częściowo ogrodzona z utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 729 m² 178,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka z możliwością budowy bliźniaków i własnym stawem - Banino Dąbrowa! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Miszewka i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

794 400 zł1 986 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Banino w malowniczym miejscu w otoczeniu lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego strumyku stanowiącego granicę działki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 077 m² 406,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z własnym kawałkiem prywatnego lasu - wyjątkowa oferta dla wymagających klientów. Działka położona w najlepszej części Banina u zbiegu ulic Wodnika.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

267 372 zł1 061 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 23 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł994 m² 276,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 994 m , położona w miejscowości Barniewice, w gminie Żukowo. Działka posiada korzystne położenie narożne, co daje większe.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 023 m² 448,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1023m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 530 m² 509,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowa w atrakcyjnej odległości ok 20 km od centrum Gdańska ok Banina - Gotowy projekt budowlany - Pozwolenie na budowę -nowoczesna zabudowa niskich szeregowców.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł6 510 m² 245,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem - kczewo. Na sprzedaż działka o pow. 6510m2 z bezpośrednim widokiem na jezioro, przepięknie położona- na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

265 608 zł1 054 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Działka 127/45 oraz 127/22 - rezerwacja Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha, spokojna i bezpieczna okolica - Wokół działki znajduje się wiele terenów zielonych - Bliska odległość do infrastruktury handlowo-usługowej - Media dostępne w drodze (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 080 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp Banino, ul. Zdrojowa Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1080m2 , działka budowlana z mpzp (oznaczenie A.35 MN)Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł1 301 m² 450,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczne, płaskie, uzbrojone działki z miejscowym planem w Baninie! lokalizacja: banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł808 m² 594,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 808 m , położona w miejscowości Banino, przy ul. Tredera - w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 949 m² 409,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1920 m ; Banino ul. Wodnika. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1920 m położona w miejscowości Banino (gmina Żukowo).

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł801 m² 337,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: banino to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości sąsiadujących z Gdańskiem. Sprzedawany teren znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 278 m² 390,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek pod bliźniaki i szeregi z miejscowym planem w Baninie! lokalizacja: banino to popularna miejscowość przy Gdańsku, stająca się właściwie kolejnym osiedlem tego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 382 m² 469,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł855 m² 525,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Ostatnie działki w Baninie w sąsiedztwie lasu, z planem zagospodarowania przestrzennego. Płaskie, gotowe pod zabudowę. Woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 242 400 zł6 212 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł2 540 m² 504 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Podana cena ofertowa jest kwotą netto ( 23% vat) Działka Idealna pod inwestycję deweloperską - gotowy projekt + pozwolenie! Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 498 m² 232,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana na pograniczu Dąbrowy i Banina! lokalizacja: nieruchomość położona na granicy Dąbrowy i Banina. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł1 616 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

U nas Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej w Baninie, ul. Rubinowa Lokalizacja: banino, ul. Rubinowa, gmina Żukowo, tuż przy Gdańsku Powierzchnia działek 3/83, 3/82: 1616 m2 Cena: 404 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł5 454 m² 137,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka inwestycyjna w centrum Banina! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 542 m² 470,17 zł/m²

 

 

 

Banino,pomorskie

2 499 000 zł4 298 m² 581,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: atrakcyjna lokalizacja, dodatkowe miejsca postojowe, duże ogródki. Lokalizacja: banino(miszewko) to dynamicznie rozwijająca się miejscowość pod Trójmiastem, która łączy spokój podmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Banino,pomorskie

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

 

 

Banino,pomorskie

286 470 zł1 061 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Banino

Banino,pomorskie

288 000 zł966 m² 298,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 966 m Banino. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego A.08.MN, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Banino

Banino,pomorskie

284 580 zł1 054 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sezamkowa

Banino,pomorskie

590 000 zł1 204 m² 490,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka przy ul. Sezamkowej (nr 2/35) Banino Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1204 m położoną w jednej z najlepiej zagospodarowanych części Banina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Platynowa

Banino,pomorskie

529 000 zł1 024 m² 516,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Banino, powiat kartuski, gmina Żukowo, ul. Platynowa Działka pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą! lokalizacja: banino to prężnie rozwijająca się wieś kaszubska w Polsce.