dowolna

Nieruchomości Banino - Oferty sprzedaży nieruchomości

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 569 000 zł150 m² 10 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Informacje ogólne: na sprzedaż lewa strona domu w zabudowie bliźniaczej w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, położona w spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Na sprzedaż klasyczny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce, łączącej funkcjonalność z ponadczasowym stylem. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł111 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Halna - Dom, w którym po prostu chcesz zostać Lokalizacja, która ułatwia życie Banino to idealny adres dla tych, którzy szukają wygody na co dzień. Bliskość lasu daje upragniony oddech,.

Szczegóły ogłoszenia

794 400 zł1 986 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Banino w malowniczym miejscu w otoczeniu lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego strumyku stanowiącego granicę działki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów, - nowoczesny design, - duże okna, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Banino,pomorskie

749 000 zł171 m² 4 380,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Klimatyczne, jasne mieszkanie 5-pokojowe z dużym tarasem! Banino, blisko Trójmiasta Szukasz przestrzeni, która łączy komfort domu z wygodą mieszkania! Ta nieruchomość w Baninie może.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62,80 m² 10 971,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem blisko szkoły podstawowej! mieszkanie: jasne, przestronne i świetnie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł93,21 m² 8 250,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Banino dąbrowa to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Dąbrowa w Miszewku. Projekt obejmuje zabudowę trzech nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł147,11 m² 7 321,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji - Banino, ul. Jasia i Małgosi. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Banino

Banino,pomorskie

1 380 000 zł142 m² 9 718,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) w Baninie, o powierzchni 142 m , położony na działce 321 m . Dom z 2015 roku, bezczynszowy, w pełni wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75,63 m² 9 242,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - dwustronna ekspozycja, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - ogromne możliwości aranżacyjne, - cicha i spokojna okolica, - ogród.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł139,36 m² 6 350,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety nowej inwestycji w Baninie: kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowej duży metraż: 114 lub 139 m2 przestronny salon z wyjściem do ogrodu działki o powierzchni min. 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł282,20 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nietuzinkowy, wolnostojący, przestronny, dom, o pow. 229,2m2. z antresolą o pow.53m2., z garażem, dużym ogrodem, w spokojnej lokalizacji, w Baninie k/Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 760 zł60,40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nr31 60,26 m2 z balkonem (3,9M2) od dewelopera znajduje sie na parterze i składa się: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - pokój - pokój - balkon - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł171 m² 7 011,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:957 m²

Atuty: - słoneczny, duży ogród - Garaż murowany wolnostojący (zaadaptowany na lokal mieszkalny) - Działka 957 m2 - Niskie koszty eksploatacji, brak czynszu - Cicha, zielona okolica blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł147 m² 7 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom bliźniak stan deweloperski z pompą ciepła. Położony w miejscowości Banino, 20 km od Gdańska. Lokalizacja Dom położony w miejscowości Banino na terenie gminy Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

267 372 zł1 061 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 23 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł967 m² 279,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 967 m , położonej w miejscowości Banino (gmina Żukowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł152 m² 8 223,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Banino przy ul. Miodowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł96 m² 6 927,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja "przystań Miszewko" to przytulne domy na granicy Banina i Miszewka przy ul. Karwety. Szukając domu zwracasz pewnie uwagę na 4 kluczowe parametry: - atrakcyjna cena - jest to najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Doskonały produkt inwestycyjny lokata kapitału miejsce dla biznesu pracujący biznes podpisane długoterminowe umowy Z najemcami Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny lokal biurowo - usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 007 m² 224,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 2007m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, który przewiduje w tym rejonie zabudowę o następujących warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł994 m² 276,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 994 m , położona w miejscowości Barniewice, w gminie Żukowo. Działka posiada korzystne położenie narożne, co daje większe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Baninie przy ul. Goździkowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108 m oraz powierzchni całkowitej 121 m i.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 542 m² 470,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł145,10 m² 9 993,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom bliźniaczy z garażem i ogrodem | Banino | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł149,47 m² 6 690,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Twój wymarzony dom W baninie - Ty decydujesz, jak będzie wyglądał! Wprowadzamy miesiąc energooszczędności! Jeśli zdecydujesz się na zakup domu w ciągu najbliższych 31 dni, wyposażymy go.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł90 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

W ofercie sprzedaży zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, kominkiem oraz instalacją fotowoltaiczną położony na ogrodzonej działce 315 m w miejscowości Banino, ul. Cyprysowa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 023 m² 448,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1023m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł89 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m , położone na 1. piętrze. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą ilością światła oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł266,57 m² 7 498,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom W spokojnej okolicy lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł146,36 m² 7 584,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Nowoczesna inwestycja, do budowy której, wykorzystano materiały o bardzo wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, kameralnego osiedla domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł807 m² 594,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę mieszkaniową w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i szeregowych. Najważniejsze atuty Lokalizacja: nieruchomość położona w południowej części Banina -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł74,62 m² 9 904 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie na parterze w zabudowie szeregowej. Atuty nieruchomości: - bliskość natury i spokój - mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł107,10 m² 7 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,10.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Stan deweloperski | Planowany odbiór: III kwartał 2026 r. Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, realizowana w stanie deweloperskim, z planowanym odbiorem budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

875 420 zł3 367 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3367m2 położonej w Banino (gm. Żukowo). Teren objęty jest mpzp, symbol mn11, który przewiduje w tym rejonie zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł149,47 m² 10 369,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość: na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment).

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 530 m² 509,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowa w atrakcyjnej odległości ok 20 km od centrum Gdańska ok Banina - Gotowy projekt budowlany - Pozwolenie na budowę -nowoczesna zabudowa niskich szeregowców.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł152,46 m² 8 461,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:698 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaprezentowania Państwu ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł472,97 m² 9 514,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny budynek komercyjny - Banino, ul. Lotnicza Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż.